Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Hasar Anında
Anlaşmalı Kurumlar
İnsan Kaynakları
Bize Ulaşın
 

Hızlı İletişim
Tel: 0 262 322 41 41
Fax :0 262 322 72 82
E-mail :
info@denmaronline.com
 

Hizmetlerimiz

Yangın Sigortaları
Kaza Sigortaları
Mühendislik Sigortaları
Nakliyat Sigortaları
Sorumluluk Sigortaları
Sağlık ve Hayat Sigortaları
DASK
Zorunlu Deprem Sigortaları


DETAYLI BİLGİ İÇİN www.sompojapan.com.tr
EVİM SİGORTASI
Evim Sigortası ile artık kendinizi evinizde çok daha güvende hissedebilirsiniz. Başta yangın, sel - su baskını ve hırsızlık olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü riske karşı yuvanız tam koruma altında.
ARAÇ SİGORTASI
* Maksimum Kasko Poliçesi Maksimum Ticari *Kasko Poliçesi

Maksimum Kasko Poliçesi
Maksimum Kasko Poliçesi ile aracınızı başta trafik kazası ve hırsızlık olmak üzere karşılaşabileceğiniz her türlü riske karşı tam olarak güvence altına alabilirsiniz.
Maksimum Ticari Kasko Poliçesi
Maksimum Ticari Kasko Poliçesi ile iş ortağınız, aracınızı başta trafik kazası ve hırsızlık olmak üzere karşılaşabileceğiniz risklere karşı tam olarak güvence altına alabilirsiniz.

PAROLA KASKO SİGORTASI
Parola Kasko Sigortası ile 10 yaşından küçük araçlarınızı trafik kazalarına; yangın, grev, lokavt, halk hareketleri ve terör sonucunda oluşabilecek zararlara; deprem, sel, su baskını gibi doğal afetlere ve hırsizlık olaylarına karşı güvence altına alabilirsiniz.


Super Sağlığım
Sağlığınız her şeyden değerliyse... Türkiye' nin ve dünyanin en seçkin sağlık kurumlarında geçerli olan Süper Sağlığım Sigortası, poliçe şartları dahilinde Ayakta ve Yatarak Tedavi giderlerinizi
% 100 karşılayan sağlık hizmeti sunmaktadır.

Extra Sağlığım
Her işin başı sağlık... Ekstra Sağlığım Sigortası ile Türkiye' nin en seçkin sağlık kurumlarında sağlık hizmeti alabilirsiniz. Seçeceğiniz bu ürünle, Ayakta Tedavilerinizi % 80, Yatarak Tedavi giderlerinizi % 100 karşılayabilir ayrıca bütün dünyada Türkiye' deki üç büyük hastanenin fiyat ortalaması üzerinden Yurtdışı Teminatına da sahip olabilirsiniz.

Sağlığım
Bana bir şey olmaz demeyin...
Sağlığım Sigortası ile Türkiye' nin en seçkin sağlık kurumlarında sağlık hizmeti alabilirsiniz. Sizi sağlık sorunlarınız ile ilgili masraf yükünden kurtaran modern ve kapsamlı bir üründür. Seçeceğiniz bu ürünle bütün dünyada Türkiye' deki üç büyük hastanenin fiyat ortalaması üzerinden Yurtdışı Teminatına da sahip olacaksınız.

Eko Sağlığım
Hem sağlğınızı, hem de bütçenizi düşünür...
Eko Sağlığım Anlasmalı Kurumlarında bütçenize uygun kapsamlı sağlık hizmeti sunan Eko Sağlığım Sigortası modern ve kullanışlı bir Sağlık Sigortasıdır.

Acil Sağlığım
AXA OYAK yardımınıza koşuyor... Acil bir yardıma ihtiyacınız olduğunda hemen yanınızda olan Acil Sağlığım Sigortası, poliçe şartları dahilinde ambulans, tetkik, tedavi gibi süreçleri ve fizik tedavi, rehabilitasyon gibi tedavi yöntemleri için sağlık hizmeti sunmaktadır.Yıllık Hayat
Yıllık Hayat Sigortası, beklenmedik risklere karşı yaşam kaybı veya maluliyet gibi durumlarında yaşam güvencenizin devam etmesini sağlar.

Ferdi Kaza Sigortası
Ferdi Kaza Sigortası herhangi bir kaza geçirmeniz durumunda karşılaşacağınız maddi olumsuzlukları yaşamamanızı sağlar.

Çocuğum Eğitim Sigortası
Çocuğum Eğitim Sigortası, çocuklarınızın eğitimlerini eksiksiz tamamlanmasını sağlar.


İşyerim Sigortası
AXA OYAK'tan işyerlerini geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alan bir sigorta paketi: İşyerim Paket Sigortası. Tek poliçeyle her sey teminat altında...

Otel ve Tatil Köyü Paket Sigortası
Turizm zor iş: Yalnızca misafirleri iyi ağırlamak yetmiyor, bir de binbir sorunla uğraşmak gerekiyor... Artık müşterilerin eşyalarının güvenliğinden tutun da gıda zehirlenmesine kadar yaşanabilecek bütün bu sorunlar güvence altında.
Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası
Akaryakıt istasyonu sahiplerine müjde! AXA OYAK'ta tam da sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir poliçe var: Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası. Bu kapsamlı poliçeyle, akaryakıt istasyonunuzla ilgili tüm risklere karşı içiniz hep rahat!

Eczanem Sigortası
Eczanem Poliçesi ile eczanenizdeki tüm cihaz ve demirbaşları, ilaç ve diğer ürünleri hatta ilgili kurumdan tahsil için biriktirilen kupürleri başta hırsızlık ve yangın olmak üzere oluşabilecek risklere karşı tam güvence altına alabilirsiniz.

Fon Esasli Tek Primli Sigorta
Fon Esaslı Tek Primli Sigorta, bir defada ödeyeceğiniz primle, sizlere özel birikim planı sunar.
Yarınlarınızın Sigortası, Türk Lırasına endeksli tasarruflarınızı akılcı ve karlı, özel birikim planları sunar.

Yarınlarınızın Sigortası
Yarınlarınızın Sigortası, Türk Lirasına endeksli tasarruflarınızı akılcı ve karlı, özel birikim planları sunar.

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Hasar Anında | İnsan Kaynakları | Bize Ulaşın
Copyright © 2006 atak tercüme